Co o mých službách říkají zákazníci

Zveřejňuji výlučně reference svých klientů, kterým jsem osobně zprostředkovala prodej, koupi či nájem nemovitosti.

Paní Kaškarová je nejen velký profesionál, ale její velký potenciál je v přístupu. Ze spolupráce jsem byla nadšená, běžný člověk neprodává byt často, obavy jsem měla. Skutečnost předčila moje očekávání. Obav jsem se zbavila od první schůzky. Její velmi vstřícné, empatické a profesionální jednání je opravdu dokonalé. Všechny starosti, úpravy… V současné době již nežiju v Praze, zvládly jsme to společně i na dálku. Výběr kupce se moc povedl, jsem moc ráda, že v bytě mého dětství bude vyrůstat další generace. Paní Albína udržuje i nadstandardní servis po prodeji, jsme stále v kontaktu a těšíme se na společnou kávu. Můžu jen vřele doporučit dalšímu prodejci, co si neví rady. Za mě 100%.
Soňa Nováková prodávající
Paní Kaškarovou jsme poznali při koupi našeho nového bytu, byla prodávající makléř, tedy makléř "protistrany". Byt profesionálně připravila a prezentovala, všechny dotazy zodpověděla, smlouvy byly výborně připravené, koupi jsme realizovali. Byla plně k dispozici pro všechny úkony s převodem bytu, energií, i s odstupem nás upozornila na termíny plateb daní apod. Jednoduše řečeno "profesionální full-servis". Tato výborná zkušenost nás vedla k tomu oslovit později paní Albínu Kaškarovou, aby nám pronajala náš starý byt. Nejprve jsme dostali cenné rady/instrukce ohledně rekonstrukce a přípravy bytu, všechno ostatní pak zařídila ona. Fotografa, inzeráty, banner, prohlídky… a že jich bylo. Pravidelně nás informovala o průběhu. Byt máme úspěšně pronajatý, vše probíhá zatím bez problémů. Vizitkou myslím je i to, že moje podnájemnice oslovila paní Kaškarovou s žádostí o pronájem jejího původního menšího bytu…, a i toto je již úspěšně realizováno. Paní Albína je profesionál, se kterým je radost jednat. Doma o ní mluvíme jako o "naší realiťačce". A na požádání přátel a známých jim ji doporučujeme.
MUDr. Petra Kučerová kupující a pronajímatel
Přes realitní kancelář RE/MAX Alfa jsme prodávali svůj byt 3+1 na Barrandově. O prodej se starala makléřka Albína Kaškarová. Chtěla bych touto cestou poděkovat za péči, kterou nám věnovala a vyjádřit plnou spokojenost s provedenou prací, já jsem nadšena její profesionálním přístupem a preciznosti. Její zásluhou je to, že celý „prodejný proces“ proběhl pro nás jako po máslu, všechno co bylo slíbeno - splnila, průběžně nás informovala o jednotlivých řízeních, takže jsme mohli klidně spát a nestresovat. S takovou ochotou a vstřícností jsem se již dlouho nesetkala, jsem velice vděčna paní Albíně Kaškarové za pomoc a určitě pokud by někdo potřeboval službu realitního makléře, doporučila bych mu tuto velmi milou, chytrou a podnikavou makléřku.
Olga Derman prodávající
Mnoho z nás má zkreslený pohled na realitní makléře. Jejich pověst mnohdy bývá pošpiněna lidmi, kteří tuto práci dělají, bohužel jen pro peníze. Nikoliv, proto aby jejich zájmem bylo pomoci druhým, naučit sám sebe i své okolí jak fungovat ve světě realit a především mít radost ze své práce jako takové. Věřím v náhodu a jedna taková mě dostala až k paní Albíně Kaškarové. Vážená paní Albíno, DĚKUJI za – každou vteřinku Vašeho času, který jste vložila do prodeje našeho bytu. DĚKUJI za – úsilí, které jste Vy a Vaši kolegové, blízcí přinesli do úprav a vytvoření optimální kompozice pro realizaci prodeje. DĚKUJI – za Vaše vlídná slova a hřejivé podání ruky pokaždé když jsem měla strach, že se něco nevyvede jak je v plánu. DĚKUJI – za kroky, díky, kterým jsme došli tam kde jsme. DĚKUJI , ŽE JSTE TAKOVÁ JAKÁ JSTE. A PŘEJI VÁM AŤ TAKOVOU ZŮSTANETE I NADÁLE.
Veronika Vodičková prodávající
Chci poděkovat paní Kaškarové za rychlý prodej bytu. Je to velmi příjemná paní, má přírodní inteligenci, je taktní, zodpovědná s profesionálním přístupem k věci. Za dobu několika měsíců, co jsme spolu spolupracovali, měla jen optimistickou náladu, vždy nabízela svoji pomoc. Pravidelně a včasně nás informovala o aktuálním stavu prodeje a doporučovala další postup. Měla přehled a přesvědčivě odpovídala na otázky související s prodejem. Paní Kaškarové přejeme hodně úspěchů v práci a rodinném životě.
Igor D. prodávající
Ohledně proběhlého prodeje bych chtěl Albíně Kaškarové ještě jednou poděkovat. Servis byl prvotřídní, není ani nebylo, co by se dalo vytknout. Také bych rád vypíchnul její neuvěřitelnou ochotu a rychlost, s jakou zpracovávala všechny moje žádosti a prosby a dotazy. A hlavně za to, že i u těch nejmalichernějších udržela sympatický úsměv a byla vyloženě radost s ní cokoli řešit nebo konzultovat. Její služby budu doporučovat každému známému, který by do realitního oboru jako potencionální klient zavítal.
Jan Ryška prodávající
Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat paní makléřce Albíně Kaškarové za prodej bytu v Praze 9. Po celou dobu prodeje bytu projevila mimořádnou péči, profesionální přístup a vstřícnost, s kterou jsem se dlouho nesetkala, celý prodej probíhal hladce a bez problému, paní makléřka odvedla skvělou práci, musím říct, že je to velký profesionál ve svém oboru. Proto ještě jednou moc děkuji, vážím si takových lidí, protože je jich už dnes málo.
Jitka Havlíčková prodávající
Obrátili jsme se na Albínu Kaškarovou ve věci hledání většího bytu. Bylo to pro nás velké a důležité životní rozhodnutí. Albína nás doprovázela na každém kroku, pomáhala radou a ve všem podporovala. Díky její profesionalitě a okamžitému jednání jsme dokázali najít krásný byt, obchod se uskutečnil hladce a bez problémů. Děkujeme za všechno a budeme se těšit na další spolupráci!
David Sousedík kupující
Paní Albína Kaškarová je absolutně spolehlivá, profesionální, vstřícná, a navíc s velmi osobním přístupem. Jsem velice ráda, že mé nové bydlení proběhlo právě s ní. Doporučuji každému. Vše dopadlo na jedničku s hvězdičkou a přes můj strach nad všechna očekávání. Děkuji a moc si Vás vážím!
Drahoslava Escotto nájemce
Albína Kaškarová je profesionál na svém místě, pro kterého je klient prioritou. Její jednání je naprosto precizní a spolehlivé. Není žádnou samozřejmostí narazit v dnešní době na člověka, kterého práce baví. Albína Kaškarová mezi ně rozhodně patří. Byla u koupě našeho nového bytu a okamžitě jsme věděli, že ji určitě oslovíme při pronájmu bytu starého. S důvěrou jsme se na ni obrátili a opět postupovala rychle, precizně a k naší plné spokojenosti. Určitě bychom ji oslovili znovu, pokud by byla další příležitost. S klidným svědomím můžeme její služby doporučit každému, kdo chce úspěšně prodat, koupit či pronajmout svoji nemovitost, tak jako my.
Zuzana Havránková kupující a pronajímatel
Bez obav můžu říct, že paní Kaškarová je nejlepší makléřka, se kterou jsem měla štěstí se seznámit. Prodej bytu byl neočekávaně rychlý a za skvělou cenu. Paní Kaškarovou můžu jen doporučit. Альбина, профессионал с большой буквы. Обьяснила все плюсы и минусы продажи квартиры. Рассказала все нюансы и смогла осуществить продажу в очень короткие сроки. Было приятно работать с таким профессионалом. Был страх при продаже с юридической стороны, но после подробного объяснения всех инструкций было полное доверие этому специалисту. В дальнейшем при работе с недвижимостью буду обращаться только к Альбине.
Nazira Koshoeva prodávající
Нам нужен был русскоговорящий риелтор в Праге и обратившись за помощью в агенство, мы познакомились с Альбиной. Ее опыт и ее объективная оценка состояния рынка недвижимости позволили нам оперативно и выгодно продать жилье. Увидев Альбину в деле, мы ещё неоднократно прибегали к ее профессиональным услугам. Альбина делает свою работу грамотно, она умная и тактичная; внимательно относится к пожеланиям клиентов. Альбина полностью сопровождает процесс сделки. Переговоры под ее руководством всегда проводятся профессионально на высшем уровне. Сам процесс проходит по-человечески приятно; ощущение, что все под контролем.
Irina Isakova kupující a prodávající
Nejvyšší možná profesionalita a vstřícnost. Poradenství, lidský přístup, ochota. Toto je vzor makléře, co si jako klient představuji. Profesionální prezentace, komplexní znalosti problematiky, okamžitá reakce na dotazy. I po uzavření prodeje je klientovi nápomocna.
Michal Bošela kupující
Paní Kaškarová je profesionální a zároveň lidská, ochotná a velice milá. Jsem vděčná za její vstřícnost a pomoc při změně pronájmu. Paní Kaškarová mě zbavila obav z realitních kanceláří a díky její přívětivosti se v budoucnu ráda obrátím právě na RE/MAX.
Klára Maxová nájemce
Služby Albíny Kaškarové určitě doporučuji. Sama jsem si paní makléřku vybrala na základě doporučení. Její práce je kvalitně a profesionálně odvedena.
Miloslava Latislavová pronajímatel
Do našich životů vstoupila paní Kaškarová s jemností a elegancí, dokonalou znalostí své profese. Vždy nás vedla a vede i nadále, pro nás, její klienty, tou nejlepší cestou. Navíc s navýšenou hodnotou její profesionality, což přesahuje vztah klient a realitní makléř. Jsme nadšeni, že jsme ji měli možnost poznat. S úctou k ní přistupujeme jako milované osobě.
manželé Duškovi pronajímatelé
Byli jsme s práci paní Kaškarové maximálně spokojení. Vše proběhlo jak má: od podepsání smlouvy po předání bytu. Paní Kaškarová má perfektní znalost profese, je pečlivá a vstřícná. O nic jsme se nemuseli starat, dokonce nám pomohla s odpojením plynu a přihlášením k jinému poskytovateli elektřiny. Vřele doporučuji všem klientům, kteří vyhledávají makléře s osobním přístupem a profesionálním servisem.
Ievgenia Poliakh kupující a prodávající
Rád bych ocenil přístup a práci paní Ka3karové při sjednávání obchodu, kde mě zastupovala jako kupujícího. Hlavním pozitivem bych označil její ochotu spolupracovat se mnou na všem, co jsem potřeboval a tím pádem odvést kvalitní práci. Samozřejmostí bylo příjemné jednání, rychlost i velká snaha o dosažení pro mě co nejvýhodnějších podmínek. Já osobně také pracuji v obchodu (v jiném oboru než reality), a proto dokážu poznat a nesmírně ocenit kvalitní makléřku, kterou paní Kaškarová bezpochyby je. Paní Kaškarovou bych bez váhání doporučil komukoliv.
Petr Křiváček kupující
Chtěla bych poděkovat Albině Kaškarové za spolupráci. Pracuji s ní již potřetí a vždy jsem spokojená, její profesionalizmus, pečlivost a dobrá nálada pomáhají k dohodě i s nejnáročnějšími klienty.
Veronika Denisova kupující a prodávající
Paní Albína je naprostou hvězdou v realitní branži. Spolehlivá, zodpovědná, vždy dodrží, co slíbí, nesnaží se vymýšlet kličky, s kterými jsem se do té doby v této oblasti setkala. Bylo mi potěšením s ní spolupracovat a byla jsem si jistá, že v jejích rukách můj projekt dopadne zaručeně úspěšně.
Martina Melounová pronajímatel
Albína je nejlepší makleřka, kterou jsme potkali. Našla pro nas nejkrásnější byt, na který jsme nemohli ani pomyslet. Od začátku do konce řídila každý náš krok. Vždycky s námi byla v kontaktu. A pomohla nám zařídit všechny služby i po koupi. Doporučuji Albínu, pokud chcete dostat nejkvalitnější služby a koupit si byt Vašich snů.
Olesia Arkhipova kupující
Rád bych Vám sdělil, jak jsme byli s Vašimi službami spokojeni. Pokoušel jsem se hledat nějakou výtku, nebo spíše radu, která by Vám pomohla zdokonalit Vaši práci, ale nenašel jsem žádnou…z Vaší strany bylo vše na 120%. Pro mě i mou přítelkyni byla jednání s Vámi, naší první zkušeností v tomto oboru a byli jsme oba mile překvapeni, že i realitní makléř dokáže mít férový a lidský přístup. Do této chvíle jsem měl představu velice odlišnou…Je vidět, že Vás práce baví, děláte ji ráda a s nadšením a to z Vás dělá člověka na svém místě. Takže ještě jednou děkujeme za všechno, a pokud v budoucnu bude možnost Vaše služby doporučit někomu z našich přátel, rozhodně tak učiníme. Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vašem dalším konání.
Jan Špaček kupující
Огромная благодарность агенту по недвижимости Альбине Кашкаровой за высокий профессионализм в подборе жилья, безупречную организацию работы, надежность и нацеленность на результат! Альбина всегда учтет все Ваши пожелания. Альбина также покажет недостатки, на которые мы могли бы не обратить внимание. Альбина Кашкарова - знающий, грамотный специалист и замечательный и порядочный человек. Она – самая лучшая риэлтор! Рекомендую всем!!!
Oxana Sarakeyeva kupující a pronajímatel
Я очень благодарен Альбине Кашкаровой за огромную помощь, которую она оказала в поиске квартир в Праге и дальнейшей их покупке. Начиная с самого первого знакомства и в течение всего времени сотрудничества она проявила себя высококвалифицированным специалистом в области недвижимости. Альбина Кашкарова на первом месте ставит всегда интересы клиента и создается впечатление, что она занимается подбором вариантов квартир, как если бы она покупала себе квартиру, то есть настолько тщательно, внимательно и не жалея времени, она подбирала нам квартиры. И я уверен, что она выбрала для нас лучшие варианты из имеющихся предложений. И еще важнейшим качеством Альбины Кашкаровой является её безупречная порядочность, что позволяет ей полностью доверяться. От сотрудничества с Альбиной Кашкаровой остались только самые приятные впечатление и удовлетворение.
Zhangeldy Suleimanov kupující
Paní Kaškarová je velmi profesionální, spolehlivá, vstřícná. Jejích služeb jsme využili již podruhé a byli jsme maximálně spokojeni.
Hana Gemrichová kupující a prodávající
Služby poskytované Albínou byly naprosto bezchybné. Vždy skvěle připravena, vždy milá vstřícná a ochotná. Děkujeme!
Pavla Červinková pronajímatel
Paní Albína Kaškarová je velmi profesionální a vstřícná. Koupě bytu proběhla hladce, vše bylo dobře připraveno a byla vždy k dispozici. Můžu jen doporučit!
Lucie Mayerová kupující
Всегда чувствуется, что Альбина на стороне клиента. Все делает за нас и даёт полную информацию о состоянии сделки.
Viktor Solovey kupující a prodávající
Perfektní spolupráce, je velmi ochotná, vzdělaná, zkrátka je stoprocentní, nemá chybu.
Jana Beránková prodávající
Paní Kaškarová je příjemná a milá, když se naskytne nějaký problém, tak ho hned řeší.
František Kozlík nájemce
Rychlé a férové jednání, perfektně připravené dokumenty a profesionální přístup.
Marek Frydrych nájemce